Kontakt

Numer telefonu:
63 274 30 04


Wyszukiwarka
Przeszukaj zawartość tej strony


Kurier Słupecki
W każdy wtorek wydajemy tygodnik "Kurier Słupecki"


Press-Server
Jesteśmy autorami programu wspomagającego pracę redakcji.

Tanie drukowanie>> Drukujemy z jakością od 360 do 1440 dpi na dowolnych mediach przeznaczonych do rolowego druku solventowego o szerokości 137 cm. Dzięki technologii zmiennej kropli i wysokiej rozdzielczości, możemy drukować barwne obrazy i grafiki z rewelacyjną jakością. Jednym z efektów naszej pracy jest reklama na pojazdach.

Folia samoprzylepna
Solwentowy wydruk na folii samoprzylepnej - szerokość folii 137 cm, długość dowolna. W ofercie druk na folii błyszczącej i matowej. Możliwość cyfrowego wycinania dowolnych kształtów.
Banery reklamowe
Banery - wodoodporne, wygodne w montażu oraz łatwe w transporcie nośniki reklamowe. Ewentualne wykończenie zgrzewem na krawędziach i oczkami do zawieszenia. Dowolny format.
Papier bilbordowy
Druk na specjalnym, nieprześwitującym papierze do zastosowań zewnętrznych. Idealny do taniej, częstej ekspozycji. Dzięki niskiej cenie wykorzystywana przez markety, hurtownie, banki do cotygodniowych promocji. Papier może być naklejany warstwami, co oszczędza czas na przygotowanie podłoża.
Siatka mesh
Siatka Mesh - kolorowa reklama nieograniczonej powierzchni na fasadach budynków i rusztowaniach - materiał przewiewny, najbezpieczniejszy przy większych porywach wiatru.
Grafika na pojazdach
Reklama wyklejana na pojazdach - trwałe i skuteczne, odporne na brud, kurz i ścieranie wydruki na folii.
Flagi
Flagi - wydruki na materiałach poliestrowych i naturalnych z obszyciem. Dowolny format. Materiał odporny na warunki atmosferyczne. Trwałość około 3 lat.
Canvas
Canvas - tkanina imitująca płótno, nadająca się do druku reprodukcji obrazów oraz innych grafik - dekoracje wnętrz.

6.jpg

7.jpg

unimebel-2.jpg

19.jpg

20.jpg

18.jpg

cola reklama.jpg

centrum-bilbord pub.jpg

nurek.jpg

Start | Oferta | Portfolio | Kontakt
bannery Poznań • naklejki na zamówienie • naklejki na auto