Kontakt

Numer telefonu:
63 274 30 04


Wyszukiwarka
Przeszukaj zawartość tej strony


Kurier Słupecki
W każdy wtorek wydajemy tygodnik "Kurier Słupecki"


Press-Server
Jesteśmy autorami programu wspomagającego pracę redakcji.

Warunki techniczne współpracy Warunkiem poprawnego dostarczania Państwa projektów do naszego studia graficznego jest właściwy rodzaj i format pliku graficznego:

Formaty plików:

Dla właściwego odtworzenia Państwa prac wymagamy następujących plików:
- TIFF, EPS (czcionki-krzywe), JPG, PDF zarówno w trybie CMYK (koniecznie 8-bitowe) jak i RGB. Niestety tryb RGB może powodować odchylenia od spodziewanych kolorów - rozbarwiany będzie zgonie ze standartem obowiązującym w prepress.
Przyjmujemy pliki otwarte PC i Mac wyłącznie zamienione na krzywe. Kolory wewnątrz pracy podlegają powyższym zasadom i ryzyku rozbarwienia koloru.
Przyjmujemy niemal wszystkie pliki w zarówno w Windows jak i Mac.

- Przy zamówieniach wymagających idealnego dopasowania koloru prosimy o "proof" lub kontakt z działem grafiki.

- Rozdzielczość przygotowywanego pliku powinno się dobierać do odpowiednio do technologii i odległości z jakiej obraz będzie oglądany. Dla obrazów o powierzchni rzędu 1m2 sugerujemy rozdzielczość 75 - 150 dpi. Przy większych (powierzchniach) rozdzielczość można redukować nawet do 30 dpi. Zdjęcia o takiej rozdzielczości już z odległości 2-3 metrów wygląda poprawnie. Dla druku offsetowego wymagana jest rozdzielczość 300 dpi w skali 1:1.

- Przy rozmiarach obrazów przekraczających rozmiary materiałów oraz na żądanie klienta, drukowane obrazy dzielimy na części. Jeśli klient nie sprecyzuje tego inaczej, obrazy dzielone są przez naszych grafików w większości przypadków na równe części z zakładką umożliwiającą sprawne ich połączenie. Szerokość materiałów na których drukujemy to 137 cm (szerokość zadruku 132 cm)

Pliki przyjmujemy wyłącznie:
- Za pomocą FTP
- na krążkach CD
- nośnikach USB
- w załącznikach e-maili (ograniczone tylko do 2 MB): druk@slupca.pl

Przekazywanie nam projektów może odbywać się pocztą elektroniczną lub poprzez firmę kurierską. Gotowe wydruki wysyłamy na życzenie klienta dowolnym kurierem lub odbiór własny.
Chcąc wysłać plik przez FTP, należy skontaktować się z biurem w celu nadania katalogu i hasła dostępowego:

e-mail:
admninistrator@slupca.pl

lub telefonicznie:
tel: 063 274 30 04

(pn-pt 9:00-17:00)

Start | Oferta | Portfolio | Kontakt
bannery Poznań • naklejki na zamówienie • naklejki na auto